Školení i4wifi distribution a.s.

Czech Ubiquiti Conference (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
3
6
7
uskutečněných kurzů

0
7
7
6
8
proškolených účastníků

Czech Ubiquiti Conference

Datum 17.03.2016
Místo Pivovar Staropramen, Nádražní 84, Praha 5 - Smíchov
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 1 066,- Kč
Kontakt Lenka Chuchmáková (chuchmakova@i4wifi.cz)

Dobrý den.

Ve spolupráci se společností Ubiquiti Vás srdečně zveme na akci Czech Ubiquiti Conference.

Konference se koná dne 17. března 2016 v Praze v prostorách pivovaru Staropramen.

Na konferenci budete mít jedinečnou možnost setkat se se zástupcem společnosti Ubiquiti i se zkušenými uživateli a dozvědět se vše o novinkách a zajímavostech od Ubiquiti. Součástí konference budou odborné přednášky i panelové diskuze, prezentace novinek od Ubiquiti s možností jejich vyzkoušení. K dispozici Vám budou po celou dobu odborníci z řad i4wifi, kteří Vám rádi zodpoví Vaše dotazy.

Tečkou za příjemným dnem stráveným se zajímavými tématy bude slavnostní zakončení, součástí kterého bude bohatý raut, ochutnávka piv a speciálních pivních drinků a pro zájemce i prohlídka prostor pivovaru Staropramen.

Program školení

9:30 Otevření registrace
10:00 Společná ranní káva s lehkou snídaní
10:15 Oficiální zahájení konference - úvodní slovo bude mít Michal Klečka, jeden ze zakladatelů společnosti i4wifi a.s.
10:30 Představení novinek Ubiquiti - jako první na českém trhu Vám představíme výkonný EdgeSwitch Fiber a venkovní EdgePoint Router.
11:00 Představení programu Ubiquiti World Network - Dallin Kauffman, UWN specialista Ubiquiti z USA - UWN program zprostředkovává sdružení nezávislých poskytovatelů internetových služeb po celém světě.
11:45 Panelová diskuze 1. část (Diskuze s profesionálními uživateli Ubiquiti zejména UniFi) - i Vás přesvědčíme o výhodách systému UniFi v praxi, o realizovaných i budoucích projektech a zkušenostech v provozu.
12:30 Oběd formou rautu - můžete se těšit na teplou šunku Mandolínu s medovým glazé, Saltimbocu z kuřecího masa a zeleninou Ratatouille, variace šunky, českých sýrů a mnoho dalšího.
13:30 Panelová diskuze 2. část - Zkušenosti ISP s používáním prvků Ubiquiti - diskuze o současném stavu ISP v ČR, představení nejosvědčenějších technologií a produktů Ubiquiti.
15:00 Coffee break
15:30 Anténní řešení pro Ubiquiti - Martin Marcinčák, vývojář RF Elements.
16:00 Správa softwarových řešení pro ISP - Pavel Zemánek, ISP Admin.
16:30 Ubiquiti tréningový program - Naši dva specialisté Vám během 30 minut ukáží 5 základních souvislostí, ke kterým se běžně nedostanete a které Vám pomohou dostat z hardwaru Ubiquiti maximum.
17:00 Oficiální zakončení konference
17:30 Bohatý raut - večer na Vás čeká pivovarský gulášek, vepřové mini řízečky, teplá šunka od kosti, tradiční speciality k pivu a mnoho dalšího. Následuje řízená degustace piv protkaná zajímavostmi o pivovaru a strhující interaktivní prohlídka časem v historickém pivovaru Staropramen, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za touto značkou.

REGISTRACE NA KONFERENCI

Pro registraci na Czech Ubiquiti Conference použijte prosím registrační formulář v pravé části této stránky. Registrace je nezávazná, účast bude potvrzená až po provedení úhrady celé částky vstupenky – 1 290 Kč a to nejpozději do 14. 3. 2016 do 11:00 nebo zaslání potvrzení o platbě na email: chuchmakova@i4wifi.cz. Zálohová faktura Vám bude zaslána po Vaší registraci mailem.
Do poznámky prosím uveďte, zda máte zájem o večerní prohlídku pivovaru. Počet míst na konferenci je omezen, proto s registrací neváhejte.Těšíme se na Vás.

Tipy


Víte, že nákupem u i4wifi a.s. získáte jedinečnou výhodu 100% spokojenosti po celých 5 let? To je díky 6 servisním technikům, kteří budou během záruky 60 měsíců vyřizovat případné reklamace a zboží z výrobní vadou opravovat nebo měnit za nové. Kupujte sortiment Mikrotiku u skutečných odborníků. i4wifi a.s.

Potřebujete licenci systému Mikrotik Router OS? Nakupte u nás do zásoby licence, které můžete následně aktivovat bez dalšího čekání on-line na webu? Kdo jiný Vám nabízí tuto možnost? Proto chytří uživatelé Mikrotiku kupují licence u i4wifi a to již od roku 2004!

Trápíte se s nastavením systému RouterOS? Chcete pomoci s nastavením Dual Nstreme, dynamickým routováním a nebo napsáním scriptu? Obraťte se na naše odborníky, kteří poskytli stovky hodin konzultací a pomohli desítkám zákazníků. Pokud zakoupíte HW Mikrotik u i4wifi a.s., můžete tuto službu získat s další slevou.