Školení i4wifi a.s.

Lektoři Školení i4wifi a.s. od i4wifi
0
0
2
7
5
uskutečněných kurzů

0
6
1
8
5
proškolených účastníků

Lektoři


Jaromír Čihák

Jaromír Čihák, lektor školení MikroTik

Jaromír provozoval již před rokem 1989 vlastní FIDO node a BBS systém. Poté pracoval ve Středisku Cenných Papírů jako správce sítě a administrátor, souběžně se věnoval budování prvních bezdrátových sítí v ČR.

Od roku 1999 spolupracuje se společností MikroTik a podílel se i na samotném vývoji systému RouterOS.

V roce 2002 složil jako jeden z prvních na světě oficiální zkoušky ze systému RouterOS a začal pomáhat ostatním v zavádění tohoto jedinečného softwaru do jejich sítí.

Za minulých 10 let Jaromír proškolil více než 5 tisíc techniků, administrátorů a jiných odborníků. A když zrovna neškolí, určitě Jaromíra najdete na letišti v akrobatickém speciálu!

MTCNA MTCTCE MTCWE MTCNAUP


Martin Pína

Martin Pína, lektor školení MikroTik

Martin se sítěmi zabývá od roku 2003. Samovzdělání postupně doplnil absolvováním kurzů v rámci Cisco Akademie. V roce 2008 získal díky lektorování Cisco technologií na strahovských kolejích v rámci lokální Cisco Akademie statut Cisco Certified Academy Instructor.

S technologiemi MikroTik/RouterOS se setkal díky správě lokální komunitní sítě. I díky této zkušenosti získal v roce 2007 svůj první MikroTik certifikát a v roce 2009 se stal oficiálním lektorem síťových technologií MikroTik. Postupně získal všechny MikroTik certifikace a dodnes si v nabídce školení celé portfolio udržuje.

Své teoretické znalosti doplňuje a prohlubuje v praxi jako správce několika firemních sítí a od roku 2009 také jako provozovatel malé lokální sítě v Olomouci a jejím blízkém okolí, sítě hanácké.net(R).

Mezi další oblasti jeho působnosti patří implementace a správa serverů na bázi Linuxu včetně virtualizace a řešení zajišťující vysokou dostupnost.

MTCNA MTCTCE MTCWE MTCINE MTCRE


Ing. Jiří Anděl

Ing. Jiří Anděl, lektor školení RouterOS MikroTik

Jirka se systému RouterOS věnuje od roku 2005 a je zároveň vedoucím celého IT oddělení naší firmy. Mezi Jirkovy další specializace patří PHP, C#, správa MS SQL serverů a virtualizační platforma VMware.

Je ženatý, má dvě děti, a když se zrovna nevěnuje IT technologiím, můžete ho potkat na vinořském fotbalovém hřišti nebo na Slapech na rybách.

MTCNA MTCTCE MTCWE MTCNAUP


Ing. Jan Zíka

Ing. Jan Zíka, lektor školení RouterOS Mikrotik, Ubiquiti airMAX, UniFi, EdgeMAX

Honza se věnuje bezdrátovým technologiím již od roku 2002, kdy během studia vybudoval bezdrátovou Wi-Fi síť v okolí Prahy, samozřejmě s použitím RouterBoardů a NanoStationů.

Díky této síti získal mnoho zkušeností se stavbou Wi-Fi spojů, konfigurací RouterOS, airOS či OS Linux, které předává zákazníkům i4wifi a.s. v rámci individuální technické podpory. Vedle poradenské činnosti se věnuje i bezproblémovému chodu hardwaru a IT systémů používaných v naší společnosti.

Honzovou hlavní zálibou je nikomu nic neříkající interkros. Tento sport se nejvíce podobá lakrosu a je bezkontaktní.

UBWA UEWA UBRSS MTCNA MTCTCE MTCWE


Michal Štěpánek

Michal Štěpánek, lektor školení RouterOS Mikrotik

Od roku 1999 pracoval jako dřevomodelář ve firmě Modela GSK, spol s.r.o. Později se výroba přesunula na CNC stroje a tak se věnoval programování a vytvářením objektů pro CNC. Produktům od společnosti Mikrotik se věnuje již od roku 2007, jakožto produktový specialista. Zároveň provádí zákazníkům společnosti i4wifi a.s. individuální technickou podporu právě na RouterOS Mikrotik.

Mezi oblíbené činnosti patří konfigurace RouterOS Mikrotiku a sledování konkurenčních výrobků společnosti Ubiquiti.

MTCNA MTCNAUP


Michal Vyhnalík

Ing. Michal Vyhnalík, lektor školení UBWA

Produktům od společnosti Ubiquiti se věnuje již od roku 2011, tedy v době, kdy byly společností Ubiquiti uvedeny jednotky podporující TDMA protokol airMAX, který odstranil problémy při používání Wi-Fi sítí na dlouhé vzdálenosti v režimu PtP i PtMP.

Michal volný čas věnuje vodáckému oddílu VTK Roztoky a s ním spojeným aktivitám.

UBWA


Petr Svoboda

Petr Svoboda, lektor školení EVBike

Petr se začal věnovat přestavbovým setům EVBIKE jako technik v roce 2015. Poté začal být zodpovědný za péči o zákazníky, servisní partnery a komunikaci s nimi.

Od roku 2016 je zodpovědný za celé portfolio produktů EVBIKE. Díky jeho zálibě v cestování a aktivním životním stylu, sám elektrokolo používá, má tedy potřební znalosti a informace jak z pohledu dodavatelů, servisních partnerů, ale i vlastní praktické zkušenost ze závodů, kterých se účastní.

Volný čas věnuje rodině a cestování.

EVB


Martin Simandl

Ing. Martin Simandl, lektor školení UBWA, Fotovoltaika

Bezdrátovým sítím se věnuje od roku 2002 a Fotovoltaickým systémům od roku 2009 se zaměřením na OffGrid a GridFree řešení. Je zodpovědný za produktové portfolio společnosti i4wifi a.s. Školením pro zákazníky i4wifi se aktivně věnuje již od roku 2007.

UBWA FVS


Tipy


Sledujete rádi novinky v oblasti Wi-Fi technologií, alternativního napájení a nebo elektrokol? Navšivte náš blog, kde pravidelně publikujeme zajímavé články a příspěvky.

Potřebujete poradit a nevíte si rady? Využijte naší technické podpory a databáze častých dotazů, kde naleznete odpovědi na otázky z oblasti nastavení produktů Ubiquiti, Mikrotik, domácích sítí, elektrokol, baterií a solárních panelů.

Víte, že si můžete objednat soukromé školení jen pro Vaši firmu? Vyberte si z našich školení to, které je pro Vás nejpřínosnější a my Vám ho uspořádáme v termínu, který Vám nejlépe vyhovuje.