Školení i4wifi distribution a.s.

Často kladené otázky Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o. od i4wifi
0
0
4
0
9
uskutečněných kurzů

0
8
8
5
8
proškolených účastníků

Často kladené otázky


Proč se přihlásit na školení od i4wifi?

Všechny naše školení jsou dlouhodobě hodnocena nejméně na 96%, a proto vám můžeme zaručit spokojenost. A zároveň je to ten nejdůležitější důvod, proč byste k nám měli přijet.


Přihlásil jsem se na školení. Co dále?

Aby vaše přihláška na kurz byla platná, musí být uhrazená. Zaplaťte ji tedy prosím co nejdříve, ať již platební kartou nebo převodem. Přijetí platby vám potvrdíme emailem. Pokud email s potvrzením nedostanete, něco se pokazilo a raději se nám ozvěte. Pokud by došlo ke změně na naší straně, budeme Vás včas kontaktovat. Přímo v den školení také od nás dostanete řádný daňový doklad.


Školení jsem zaplatil, ale něco mi do toho vlezlo. Co mám dělat?

Neprodleně nás prosím kontaktujte, budeme se snažit najít nějaké řešení. V některých případech se však již nedá nic dělat a vaše místo nedokážeme obsadit náhradníkem.


Kde se školení koná?

Všechna školení i4wifi se konají v našem vlastním školicím středisku v Praze 10, areál CTY, ulice K Hrušovu 292/4, 4. patro administrativní budovy. Vjezd do areálu je z ulice Štěrboholská, přes vrátnici se závorou. V areálu je dostatek parkovacích míst a také rychlonabíjecí stanice pro elektromobily (CHADEMO 50 kW, Yazaki J1772).


Jak jsou školení náročná?

Každé školení patří do kategorie L1 (nejlehčí) až L3 (obtížné). Pro úrovně školení L2 a výše se předpokládají základní znalosti, která obsahují školení úrovně L1 v dané oblasti. Na vybraná školení může být předpokladem základní znalost anglického jazyka. V tomto případě je tato informace uvedena v popisu školení.


Co je to MikroTik, RouterOS a RouterBoard?

Mikrotik je lotyšská společnost, která vyvíjí specializovaný routovací operační systém RouterOS a hardwarové routery s obchodním názvem RouterBoard.


Jaké je GPS školicí místnosti?

GPS školicí místnosti je: 50.0685442"N, 14.5414153"E Adresu i souřadnice můžete nalézt na stránkách školení v sekci „Kontakty“.


Dostanu nějaké potvrzení (certifikát) o absolvování kurzu?

Ano, každé školení je zakončeno testem a v případě jeho úspěšného absolvování získáte certifikát. Bližší detaily jsou uvedeny v detailu každého školení.


Tipy


6x nej pro Mikrotik od i4wifi: největší prodejce v EU, největší odborné školící centrum ve střední Evropě, nejvíce specialistů, největší skladové zásoby, nejdelší záruka, nejrychlejší aktivace licencí...... další nej již necháme na Vás. Přidejte se i Vy mezi 90% spokojených zákazníků, kteří kupují u autorizovaného distributora www.mikrotik.cz

Trápíte se s nastavením systému RouterOS? Chcete pomoci s nastavením Dual Nstreme, dynamickým routováním a nebo napsáním scriptu? Obraťte se na naše odborníky, kteří poskytli stovky hodin konzultací a pomohli desítkám zákazníků. Pokud zakoupíte HW Mikrotik u i4wifi a.s., můžete tuto službu získat s další slevou.

Potřebujete poradit a nevíte si rady? Využijte naší technické podpory a databáze častých dotazů, kde naleznete odpovědi na otázky z oblasti nastavení produktů Ubiquiti, Mikrotik, domácích sítí, elektrokol, baterií a solárních panelů.