Školení i4wifi distribution a.s.

MTCSWE - MikroTik Certified Switching Engineer(Expert na switchované sítě - třídenní školení) (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
2
5
uskutečněných kurzů

0
9
0
0
2
proškolených účastníků

MTCSWE - MikroTik Certified Switching Engineer
(Expert na switchované sítě - třídenní školení)

Datum 28.11.2023 - 30.11.2023
Místo Praha 10
Obtížnost L3 - Profesionální - Vyzkoušejte náš Online test
Volných míst 5 a více (Neváhejte s přihlášením, školení bývají často vyprodána!)
Cena 10 990,- Kč bez DPH
Kontakt tischler@i4wifi.cz (dotazy na platby, objednávky, storno), stepanek@i4wifi.cz (technické dotazy na školení, obsah, certifikaci,..)
i4wifi a.s.


Cíl školení: Teoreticky i prakticky ukázat jak nejlépe nastavit switchovanou síť. Ukázat jaký je rozdíl mezi hardware a software podporou vlan a jak je správně nastavit.

Potřebné vybavení: Notebook, RouterBoard s 5x LAN a 2x Wi-Fi (2,4 a 5GHz), např. 952Ui-5ac2nD, MikroTik hAP ac2, RB962UiGS-5HacT2Hn a nebo RB4011iGS+5HacQ2HnD, propojovací UTP kabel a switch řady CRS.

Certifikát: Oficiální Mikrotik certifikát MTCSWE - MikroTik Certified Switching Engineer (předpoklad je úspěšné složení testu min. na 60% a je nutné mít platný certifikát MTCNA a nebo jiný z pokročilého školení, test je v anglickém jazyce). Platnost certifikátu jsou tři roky.

Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě, kdy se nemůžete zúčastnit, lze provést storno registrace, nejpozději však tři dny před začátkem školení. Případně lze i požádat o náhradní termín.

Program školení bude probíhat dle osnovy MTCSWE: https://i.mt.lv/cdn/training_pdf/mtcswe_outline_202083141326.pdf

Okruh školení: - MTU
- VLAN (802.1Q, 8021ad)
- Práce s protokolem Spanning Tree (STP, RSTP, MSTP)
- Agregace linek (bonding)
- Izolace portů
- L2 zabezpečení (IGMP, DHCP Snooping, ARP, 802.1X)
- PoE (monitoring, priority)
- Nástroje pro diagnostiku sítě
- SwOS

Program školení

Program školení dne

V ceně školení je zahrnutý celodenní studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně. Jedná se o školení k prodávaným produktům společností i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.

Termín školení: Pokud není naplněn min. počet zájemců o školení, bude školení přesunuto na náhradní termín, který sdělíme do třech pracovních dní od zrušení původního termínu.

Objednávka školení


Školení pro jednu osobu 10990 Kč bez DPH.

Firma / Fakturační adresa

Při vyplnění IČ se automaticky doplní údaje firmy.

Účastník 1

Další účastník  Odebrat účastníka

Položky označené * je třeba vyplnit

Lektoři


Martin Pína

Martin Pína

Martin se sítěmi zabývá od roku 2003. Samovzdělání postupně doplnil absolvováním kurzů v rámci Cisco Akademie. V roce 2008 získal díky lektorování Cisco technologií na strahovských kolejích v rámci lokální Cisco Akademie statut Cisco Certified Academy Instructor.

S technologiemi MikroTik/RouterOS se setkal díky správě lokální komunitní sítě. I díky této zkušenosti získal v roce 2007 svůj první MikroTik certifikát a v roce 2009 se stal oficiálním lektorem síťových technologií MikroTik. Postupně získal všechny MikroTik certifikace a dodnes si v nabídce školení celé portfolio udržuje.

Své teoretické znalosti doplňuje a prohlubuje v praxi jako správce několika firemních sítí a od roku 2009 také jako provozovatel malé lokální sítě v Olomouci a jejím blízkém okolí, sítě hanácké.net(R).

Mezi další oblasti jeho působnosti patří implementace a správa serverů na bázi Linuxu včetně virtualizace a řešení zajišťující vysokou dostupnost.


Michal Štěpánek

Michal Štěpánek

Od roku 1999 pracoval jako dřevomodelář ve firmě Modela GSK, spol s.r.o. Později se výroba přesunula na CNC stroje a tak se věnoval programování a vytvářením objektů pro CNC. Produktům od společnosti Mikrotik se věnuje již od roku 2007, jakožto produktový specialista. Zároveň provádí zákazníkům společnosti i4wifi 100Mega Distribution s.r.o. individuální technickou podporu právě na RouterOS Mikrotik.

Mezi oblíbené činnosti patří konfigurace RouterOS Mikrotiku a sledování konkurenčních výrobků společnosti Ubiquiti.