Školení i4wifi distribution a.s.

MikroTik - Úvod do sítí TCP/IP - 27. a 28. 2. (Správce síťového provozu) (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
0
4
uskutečněných kurzů

0
8
7
8
0
proškolených účastníků

MikroTik - Úvod do sítí TCP/IP - 27. a 28. 2.
(Správce síťového provozu)

Datum 27.02.2023 - 28.02.2023
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká - Vyzkoušejte náš Online test
Volných míst 5 a více (Neváhejte s přihlášením, školení bývají často vyprodána!)
Cena 7 690,- Kč bez DPH
Kontakt david.moskvan@100mega.cz (dotazy na platby, objednávky, storno), stepanek@i4wifi.cz (technické dotazy na školení, obsah, certifikaci,..)
i4wifi a.s.

Program bude upřesněn.

Kurz základy TCP/IP je určený pro všechny, kdo se chtějí seznámit s tím, jak fungují počítačové sítě. Cílem školení je seznámení s ISO/OSI modelem, protokolem TCP/IP a tím co je adresa IPv4 a IPv6. Školením provází zkušený lektor z více než 20letou praxí v oblasti počítačových sítí. Školení je i vhodným základem pro další školení, např. školení MikroTik, které se zaměřuje na druhou nejrozšířenější síťovou značku, kterou používají poskytovatelé internetu v České republice.

Program školení

Program školení dne

V ceně školení je zahrnutý celodenní studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně. Jedná se o školení k prodávaným produktům společností i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.

Termín školení: Pokud není naplněn min. počet zájemců o školení, bude školení přesunuto na náhradní termín, který sdělíme do třech pracovních dní od zrušení původního termínu.


Objednávka školení


Školení pro jednu osobu 7690 Kč bez DPH.

Firma / Fakturační adresa

Při vyplnění IČ se automaticky doplní údaje firmy.

Účastník 1

Další účastník  Odebrat účastníka

Položky označené * je třeba vyplnit

Lektoři


Jaromír Čihák

Jaromír Čihák

Jaromír provozoval již před rokem 1989 vlastní FIDO node a BBS systém. Poté pracoval ve Středisku Cenných Papírů jako správce sítě a administrátor, souběžně se věnoval budování prvních bezdrátových sítí v ČR.

Od roku 1999 spolupracuje se společností MikroTik a podílel se i na samotném vývoji systému RouterOS.

V roce 2002 složil jako jeden z prvních na světě oficiální zkoušky ze systému RouterOS a začal pomáhat ostatním v zavádění tohoto jedinečného softwaru do jejich sítí.

Za minulých 10 let Jaromír proškolil více než 5 tisíc techniků, administrátorů a jiných odborníků. A když zrovna neškolí, určitě Jaromíra najdete na letišti v akrobatickém speciálu!


Michal Štěpánek

Michal Štěpánek

Od roku 1999 pracoval jako dřevomodelář ve firmě Modela GSK, spol s.r.o. Později se výroba přesunula na CNC stroje a tak se věnoval programování a vytvářením objektů pro CNC. Produktům od společnosti Mikrotik se věnuje již od roku 2007, jakožto produktový specialista. Zároveň provádí zákazníkům společnosti i4wifi 100Mega Distribution s.r.o. individuální technickou podporu právě na RouterOS Mikrotik.

Mezi oblíbené činnosti patří konfigurace RouterOS Mikrotiku a sledování konkurenčních výrobků společnosti Ubiquiti.