Školení i4wifi distribution a.s.

MikroTik CAPsMAN (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
0
2
uskutečněných kurzů

0
8
0
7
8
proškolených účastníků

MikroTik CAPsMAN

Datum 13.08.2020
Místo Praha 10
Obtížnost L2 - Střední - Vyzkoušejte náš Online test
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 1 990,- Kč
Kontakt Dana Hořicová (horicova@asm.cz)

Kurz zaměřený na nastavení roamingové funkce CAPsMAN na MikroTiku

Cíl školení: Seznámení s funkcí CAPsMAN, praktická ukázka nastavení a best practice z instalací a reálného provozu

Potřebné znalosti: Znalost Mikrotik RouterOS na úrovní školení MTCNA

Potřebné vybavení: Notebook, UTP kabel a RB952Ui-5ac2nD, popř. jiné zařízení s duálním rádiem 2,4GHz 802.11n a 5GHz 802.11ac

Certifikát: Certifikát o absolvování kurzu. MikroTik dané školení nemá zahrnuté ve svých kurzech, proto součástí školení není oficiální certifikát od MikroTiku


Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.


Storno registrace: V případě neúčasti na školení není platba vrácena z důvodu velkého zájmu o školení a blokování místa jinému uchazeči. Ve výjimečných případech a v případě včasného oznámení neúčasti na školení, lze požádat o náhradní termín.

Program školení

9:00 Prezence účastníků.
9:15 Základní popis funkce CAPsMAN, teorie, popis jednotlivých funkcí
10:45 Přestávka
11:00 Praktické ukázky různých nastavení, best practice
12:00 Konec školení

V ceně školení je zahrnutý studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. Jedná se o školení k prodávaným produktům společností i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.

Termín školení: Pokud není naplněn min. počet zájemců o školení, bude školení přesunuto na náhradní termín, který sdělíme do třech pracovních dní od zrušení původního termínu.

Lektoři


Michal Štěpánek

Michal Štěpánek

Od roku 1999 pracoval jako dřevomodelář ve firmě Modela GSK, spol s.r.o. Později se výroba přesunula na CNC stroje a tak se věnoval programování a vytvářením objektů pro CNC. Produktům od společnosti Mikrotik se věnuje již od roku 2007, jakožto produktový specialista. Zároveň provádí zákazníkům společnosti i4wifi a.s. individuální technickou podporu právě na RouterOS Mikrotik.

Mezi oblíbené činnosti patří konfigurace RouterOS Mikrotiku a sledování konkurenčních výrobků společnosti Ubiquiti.


Petr Jilemnický

Petr Jilemnický

Po krátkých začátcích v obchodu s elektronikou a obsluhování tiskařských strojů se dostal do světa IT. Pohybuje se zde od roku 2002, působil jako správce sítí a PC technologií. Od počátku boomu mikrovlných připojení projektoval a budoval síť pro lokálního providera se zapojením produktů MikroTik. Od roku 2015 provozuje vlastní síť a zároveň působí jako produktový specialista MikroTik i dalších souvisejících technologií. Tvoří část týmu, který radí zákazníkům i4wifi s konfigurací systému MikroTik.

Vedle času pro rodinu a ISP síť se rád proletí po obloze s RC modely sportovních letadel.