Školení i4wifi distribution a.s.

Český Ostrovní Dům - workshop pro vítězné týmy (Školení i4wifi distribution a.s.)
0
0
3
4
1
uskutečněných kurzů

0
7
2
5
3
proškolených účastníků

Český Ostrovní Dům - workshop pro vítězné týmy
 

Datum 28.06.2018
Místo Praha 10 - Hostivař
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 0,- Kč
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

Program školení

9:00 Společná snídaně, v jejím průběhu Pavel Podruh udělá krátký úvod do aktualit projektu ČOD.
9:30 Pavel Podruh a Michal Klečka: rekapitulace a racionalizace technologií použitých v plánované realizaci Českých ostrovních domů aneb 10 x proč: proč pouze FV panely a ne větrná elektrárna, proč nepoužíváme fototermické panely, proč topíme peletkami, proč plynový vařič atd.
10:00 Michal Klečka: Technologie solárních panelů, pochopení jejich funkce, základní vysvětlení pojmů, principů a funkčnosti: co je to stejnosměrný a střídavý proud, napětí, výkon, práce, V, A, kWp / kW / kWh, účinnosti systémů atd.
10:30 Michal Klečka aneb trochu filozofie: Co se stane (má se stát), když je baterie nabitá? Co se stane, když na panel svítí slunce, ale neodebírám elektrickou energii? Kolik energie vyrobí solární panel v létě a kolik v zimě? Vyrábí solární panel energii i když nesvítí slunce? Kolik energie lze uložit do 100l vody a do 100kg baterie? Kolik stojí 100l vody a 100 kg baterie? Kolik energie potřebuji na ohřátí 1 litru vody z 10 na 50 stupňů C? Co se stane, když je voda již nahřátá? Mají se přebytky el. energie pouštět do sítě? Je vždy výhodné instalovat solární panely na jižní stranu? Jak s bezpečností u ostrovních elektráren? atd.
12:00 Oběd a společná diskuze.
13:00 Michal Klečka: legislativa při připojování výrobny elektrické energie do distribuční sítě. Mýty a legendy, atd.Aktuality – budoucnost velkokapacitního ukládání elektrické energie pro přenosovou soustavu, nové produkty typu virtuální baterie, princip obchodování s elektřinou, vnitrodenní trh atd., ukládání energie do vody.
14:00 Pavel Podruh, Michal Klečka a Jana Hořická – zpětná vazba týmům postupujícím do druhého kola letošní soutěže, společná diskuze, dotazy.
16:00 Konec školení.

Tipy


6x nej pro Mikrotik od i4wifi: největší prodejce v EU, největší odborné školící centrum ve střední Evropě, nejvíce specialistů, největší skladové zásoby, nejdelší záruka, nejrychlejší aktivace licencí...... další nej již necháme na Vás. Přidejte se i Vy mezi 90% spokojených zákazníků, kteří kupují u autorizovaného distributora www.mikrotik.cz

Pokud chcete začít s RouterOS Mikrotik nebo potřebujete poradit se složitějším nastavením, můžete využít naší jedinečné technické podpory systému RouterOS Mikrotik

Sledujete rádi novinky v oblasti Wi-Fi technologií, alternativního napájení a nebo elektrokol? Navšivte náš blog, kde pravidelně publikujeme zajímavé články a příspěvky.