Školení i4wifi distribution a.s.

Czech Wi-Fi pass a design rádiových sítí (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
0
2
uskutečněných kurzů

0
8
0
7
8
proškolených účastníků

Czech Wi-Fi pass a design rádiových sítí

Datum 21.03.2018
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 690,- Kč
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

Cíl školení:Zjistěte jaké jsou důvody pro zabezpečení veřejných hotspotů a jakým jednoduchým způsobem lze zabezpečení provést bez dalších starostí. Jak funguje systém czech wi-fi pass s autorizací uživatelů zjistíte na tomto novém školení.

Zdá se Vám, že pásmo 5 GHz už nemá velkou budoucnost? Kupujete různé nevzhledné odrušovací plechy pro zmírnění vzájemného rušení jednotek? Chcete za stejné peníze stavět lepší sítě? Přijďte si prohlédnout prototypy nových revolučních produktů. Školení si připravili odborníci a vývojáři produktů RF elements. Díky mnohaleté tradici a týmu odborníků navrhují unikátní technologie, které v sobě kloubí jedinečný design s praktickou funkčností.

Potřebné znalosti: pouze doporučené základy bezdrátových sítí

Potřebné vybavení: žádné

Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě neúčasti na školení není platba vrácena z důvodu velkého zájmu o školení a blokování místa jinému uchazeči. Ve výjimečných případech a v případě včasného oznámení neúčasti na školení, lze požádat o náhradní termín.

Program školení

9:00 Představení systému Miia Czech Wi-Fi pass v souvislosti s GDPR.
10:30 Popis systému Czech Wi-Fi pass a kroky pro uvedení do provozu.
12:00 Oběd.
13:00 RF elements: Problémy s rušením a možnosti jeho eliminace.
14:30 Rádiový design sítí: Vyměňte problémy s rušením za vyšší prostupnost. Nové, dosud nemožné způsoby, jak navrhnout bezdrátovou síť s využitím antén TwistPort™.
15:30 Diskuze na téma design rádiových sítí.
16:15 Konec školení.

V ceně školení je zahrnutý celodenní studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně.

Tipy


Sháníte informace k Mikrotiku? Podívejte se do naší databáze technické podpory, kde najdete nejčastější dotazy na RouterOS Mikrotik a RouterBoardy

Sledujete rádi novinky v oblasti Wi-Fi technologií, alternativního napájení a nebo elektrokol? Navšivte náš blog, kde pravidelně publikujeme zajímavé články a příspěvky.

Potřebujete poradit a nevíte si rady? Využijte naší technické podpory a databáze častých dotazů, kde naleznete odpovědi na otázky z oblasti nastavení produktů Ubiquiti, Mikrotik, domácích sítí, elektrokol, baterií a solárních panelů.