Školení i4wifi distribution a.s.

Cambium Networks a RF elements: Jak na design rádiových sítí (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
3
6
7
uskutečněných kurzů

0
7
7
6
8
proškolených účastníků

Cambium Networks a RF elements: Jak na design rádiových sítí

Datum 19.09.2017
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 490,- Kč
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

Cíl školení: Seznámíte se s produkty a filozofií společnosti Cambium Networks. Ukážeme Vám modelové situace použití jednotlivých produktů. Vysvětlíme nastavení jednotky a představíme výhody použití jednotek Cambium Networks oproti konkurenčním řešením.

Zdá se Vám, že pásmo 5 GHz už nemá velkou budoucnost? Kupujete různé nevzhledné odrušovací plechy pro zmírnění vzájemného rušení jednotek? Chcete za stejné peníze stavět lepší sítě? Přijďte si prohlédnout prototypy nových revolučních produktů. Školení si připravili odborníci a vývojáři produktů RF elements. Díky mnohaleté tradici a týmu odborníků navrhují unikátní technologie, které v sobě kloubí jedinečný design s praktickou funkčností.

Potřebné znalosti: Znalost TCP/IP a bezdrátových sítí

Potřebné vybavení: žádné

Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě neúčasti na školení není platba vrácena z důvodu velkého zájmu o školení a blokování místa jinému uchazeči. Ve výjimečných případech a v případě včasného oznámení neúčasti na školení, lze požádat o náhradní termín.

Program školení

9:00 Prezence účastníků.
9:15 Seznámení s Cambium Networks (produktové řady a SW management)
10:30 Produktová řada ePMP, výhody GPS synchronizace
12:00 Přestávka na oběd
12:45 Volná diskuze
13:30 RF elements: Problémy s rušením a možnosti jeho eliminace
14:30 Rádiový design sítí: Vyměňte problémy s rušením za vyšší prostupnost. Nové, dosud nemožné způsoby, jak navrhnout bezdrátovou síť s využitím antén TwistPort™
15:30 Volná diskuze
16:15 Konec školení

V ceně školení je zahrnutý celodenní studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně.

Lektoři


Aleš Matějka

Aleš Matějka

Aleš se od roku 1996 věnuje telekomunikačním a broadband technologiím. Přes vedení týmu péče o B2B zákazníky společnosti Tiscali a po 7 letech praxe v prodeji bezdrátových technologií ve společnosti ASPA a.s. je nyní zodpovědný za prodej a distribuci technologií společnosti Cambium Networks. Ve volném čase můžete Aleše potkat na cyklostezkách na jeho horském speciálu nebo v zimě při sjíždění Alpských svahů.


Martin Marcinčák

Martin Marcinčák

Martin se věnuje bezdrátovým komunikačním technologiím více než 20 let, během nichž získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti návrhu a instalaci bezdrátových sítí a distribuci bezdrátových zařízení. V roce 2010 se stal spoluzakladatelem společnosti RF elements, kde je zodpovědný za vývoj a výrobu produktů.