Školení i4wifi distribution a.s.

MTCNA UPDATE - obnovení certifikace (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
2
5
uskutečněných kurzů

0
9
0
0
2
proškolených účastníků

MTCNA UPDATE - obnovení certifikace

Datum 21.02.2017
Místo Praha 10
Obtížnost L2 - Střední
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 3 490,- Kč bez DPH
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

Cíl školení: Školení je určené pro všechny, kteří již úspěšně složili zkoušku MTCNA a rádi by si prodloužili certifikát. Školení navazuje na znalosti získané v teoretické a praktické části školení „Úvod do systému Mikrotik“.

Potřebné znalosti: Pokročilé znalosti RouterOS Mikrotik

Certifikát: Oficiální Mikrotik certifikát MTCNA - MikroTik Certified Network Associate (předpoklad je úspěšné složení testu min. na 60%, test je v anglickém jazyce).

Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě neúčasti na školení není platba vrácena z důvodu velkého zájmu o školení a blokování místa jinému uchazeči. Ve výjimečných případech a v případě včasného oznámení neúčasti na školení, lze požádat o náhradní termín.

Program školení

9:00 Prezence účastníků
9:15 Stručný úvod do školícího systému RouterOS Mikrotik a změny v licencích
9:45 Změny v oblasti Wireless - sjednocení balíčků wireless - WPS button, - funkce repeater - praktické tipy nastavení
10:45 Změny v oblasti Firewall, NAT, Mangle, RAW - přehled nových pravidel - Fasttrack-connection - Interface list - porovnání výkonu RAW a standardního firewallu
11:45 Přestávka
12:00 Nový Winbox, Romon
12:15 EoIP s IPSec a CAPsMAN - EoIP s IPSec - jednodušší to již nebude, tak šifrujte! - Ukázka nastavení centrální správy AP (CAPsMAN)
13:00 Oběd
13:30 Závěrečný online test
14:30 Konec školení

V ceně školení je zahrnutý celodenní studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně.

Lektoři


Jaromír Čihák

Jaromír Čihák

Jaromír provozoval již před rokem 1989 vlastní FIDO node a BBS systém. Poté pracoval ve Středisku Cenných Papírů jako správce sítě a administrátor, souběžně se věnoval budování prvních bezdrátových sítí v ČR.

Od roku 1999 spolupracuje se společností MikroTik a podílel se i na samotném vývoji systému RouterOS.

V roce 2002 složil jako jeden z prvních na světě oficiální zkoušky ze systému RouterOS a začal pomáhat ostatním v zavádění tohoto jedinečného softwaru do jejich sítí.

Za minulých 10 let Jaromír proškolil více než 5 tisíc techniků, administrátorů a jiných odborníků. A když zrovna neškolí, určitě Jaromíra najdete na letišti v akrobatickém speciálu!


Michal Štěpánek

Michal Štěpánek

Od roku 1999 pracoval jako dřevomodelář ve firmě Modela GSK, spol s.r.o. Později se výroba přesunula na CNC stroje a tak se věnoval programování a vytvářením objektů pro CNC. Produktům od společnosti Mikrotik se věnuje již od roku 2007, jakožto produktový specialista. Zároveň provádí zákazníkům společnosti i4wifi 100Mega Distribution s.r.o. individuální technickou podporu právě na RouterOS Mikrotik.

Mezi oblíbené činnosti patří konfigurace RouterOS Mikrotiku a sledování konkurenčních výrobků společnosti Ubiquiti.