Školení i4wifi distribution a.s.

RF elements: Jak na design rádiových sítí (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
3
8
5
uskutečněných kurzů

0
8
4
7
2
proškolených účastníků

RF elements: Jak na design rádiových sítí

Datum 14.09.2016
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 490,- Kč bez DPH
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

Zdá se vám, že pásmo 5 GHz už nemá velkou budoucnost? Kupujete různé nevzhledné odrušovací plechy pro zmírnění vzájemného rušení jednotek? Chcete za stejné peníze stavět lepší sítě? Přijďte si prohlédnout prototypy nových revolučních produktů. Zjistěte co dělat lépe a nebo naopak řekněte co byste změnili.

Seminář si připravili odborníci a vývojáři produktů RF ELEMENTS. Díky mnohaleté tradici a týmu odborníků navrhují unikátní technologie, které v sobě kloubí jedinečný design s praktickou funkčností. Na základě podnětů od zákazníků dále vyvíjí nové technologie a posouvají hranice a možnosti bezdrátových prvků.


Co zajímavého se dozvíte:

- Informace z praxe stavby a provozu radiových sítí
- Aktuální novinky, prototypy i přehled současných produktů RF elements
- Možnost řešení dotazů přímo s výrobcem
- Diskuze na téma bezdrátových spojů a požadavcích na nové produkty

Žádáme účastníky, aby do poznámky k registraci, zapsali velikost trika, které účastníci obdrží.

Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě neúčasti na školení není platba vrácena z důvodu velkého zájmu o školení a blokování místa jinému uchazeči. Ve výjimečných případech a v případě včasného oznámení neúčasti na školení, lze požádat o náhradní termín.

Program školení

9:00 Prezence účastníků.
9:30 Přivítání
10:00 Problémy s rušením a možnosti její eliminace.
11:15 Přestávka, občerstvení
11:30 Rádiový design sítí. Vyměňte problémy s rušením za vyšší propustnost. Nové, dosud nemožné způsoby, jak navrhnout bezdrátovou síť s využitím revolučních rádií Simper™ a antén TwistPort™.
12:15 Slosování o hodnotné ceny
12:30 Dotazy a diskuze
13:00 Konec semináře

Tipy


Sháníte informace k Mikrotiku? Podívejte se do naší databáze technické podpory, kde najdete nejčastější dotazy na RouterOS Mikrotik a RouterBoardy

Potřebujete poradit a nevíte si rady? Využijte naší technické podpory a databáze častých dotazů, kde naleznete odpovědi na otázky z oblasti nastavení produktů Ubiquiti, Mikrotik, domácích sítí, elektrokol, baterií a solárních panelů.

Zažíváte neustále problémy v instalaci a provozu zařízení v pásmu 5 GHz? Využijte produkty společnosti RF elements, které svým revolučním řešením vyřeší vaše problémy a zdokonalí vaši síť.