Školení i4wifi distribution a.s.

Programování a praktický workshop pro partnery EVBIKE (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
0
2
uskutečněných kurzů

0
8
0
7
8
proškolených účastníků

Programování a praktický workshop pro partnery EVBIKE

Datum 23.11.2016
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 949,- Kč
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

První část školení bude zaměřena na produktové portfolio. Přímé pohony, středové pohony a akumulátory. Získáte informace ke vzájemné partnerské spolupráci. Vysvětlíme Vám, jak obchodně využijete partnerství s EVBIKE a jak pracovat s partnerským profilem směrem k zákazníkům.

Druhou částí školení bude praktický workshop, kde Vám zkušený instruktor předvede přestavbu kola na elektrokolo pomocí středového pohonu 250W a instalace akumulátoru 36V 13Ah. Přestavba Vám umožní získat představu o technické a časové náročnosti, technických možnostech instalace a potřebném nářadí. Po přestavbě bude k dispozici prostor pro vzájemnou diskuzi.

Třetí část školení bude zaměřena na programování středového motoru 250W. Programování Vám představí zkušený instruktor. Seznámíte se s programem. Vysvětlíme Vám možnosti nastavení a předvedeme praktickou ukázku.

Platba: Příkazem na základě zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě neúčasti na školení bude účtován stornopoplatek ve výši 500 Kč.

Program školení

8:30 Prezence účastníků.
9:00 Seznámení s produkty a informace o partnerské spolupráci.
9:30 Workshop, přestavba na elektrokolo.
12:00 Technická diskuze k přestavbě
12:30 Oběd
13:00 Programování středového pohonu.
14:00 Závěrečná diskuze
14:30 Konec školení

V ceně školení je zahrnutý studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně.

Lektoři


Petr Svoboda

Petr Svoboda

Petr se začal věnovat přestavbovým setům EVBIKE jako technik v roce 2015. Poté začal být zodpovědný za péči o zákazníky, servisní partnery a komunikaci s nimi.

Od roku 2016 je zodpovědný za celé portfolio produktů EVBIKE. Díky jeho zálibě v cestování a aktivním životním stylu, sám elektrokolo používá, má tedy potřební znalosti a informace jak z pohledu dodavatelů, servisních partnerů, ale i vlastní praktické zkušenost ze závodů, kterých se účastní.

Volný čas věnuje rodině a cestování.