Školení i4wifi distribution a.s.

UBWA - Ubiquiti Broadband Wireless Admin (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
4
2
5
uskutečněných kurzů

0
9
0
0
2
proškolených účastníků

UBWA - Ubiquiti Broadband Wireless Admin

Datum 02.06.2016
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 3 490,- Kč bez DPH
Kontakt Petra Hájková (hajkova@i4wifi.cz)

Cíl školení: Naučíme Vás správně vybrat vhodné prvky pro bezdrátovou síť, nakonfigurovat systém airOS a airMAX a ukážeme nástroje pro návrh a management bezdrátové sítě.

Potřebné vybavení: vlastní notebook

Potřebné znalosti: technická angličtina

Certifikát: Po úspěšném absolvování testu získá účastník certifikát Ubiquiti Broadband Wireless Admin.


Platba: Příkazem na základě zaslané zálohové faktury, kterou obdržíte po registraci. Platbu je třeba provést do 7 dnů od zaslání zálohové faktury jinak je registrace stornována. Fakturu obdržíte osobně na školení.

Storno registrace: V případě neúčasti na školení není platba vrácena z důvodu velkého zájmu o školení a blokování místa jinému uchazeči. Ve výjimečných případech a v případě včasného oznámení neúčasti na školení, lze požádat o náhradní termín.

Program školení

9:00 Zahájení školení.
9:15 Úvod do technologií Ubiquiti. Základy bezdrátového přenosu. Plánování spoje - airLink. TDMA technologie airMAX.
12:00 Přestávka na oběd - výběr ze 3 - 5 hlavních jídel, polévka, dezert.
12:30 Synchronizace provozu AirSync. Systém airOS a zabezpečení, airSelect. Spektrální analýza nástrojem airView. AirControl - kompletní management sítě. Páteřní spoje airFiber.
16:00 Závěrečný test.
17:00 Předpokládaný konec školení.

V ceně školení je zahrnutý celodenní studený sladký a slaný bufet, káva, čaj a nealkoholické nápoje. V poledne pak teplý oběd v místní jídelně.

Lektoři


Ing. Jan Zíka

Ing. Jan Zíka

Honza se věnuje bezdrátovým technologiím již od roku 2002, kdy během studia vybudoval bezdrátovou Wi-Fi síť v okolí Prahy, samozřejmě s použitím RouterBoardů a NanoStationů.

Díky této síti získal mnoho zkušeností se stavbou Wi-Fi spojů, konfigurací RouterOS, airOS či OS Linux, které předává zákazníkům i4wifi 100Mega Distribution s.r.o. v rámci individuální technické podpory. Vedle poradenské činnosti se věnuje i bezproblémovému chodu hardwaru a IT systémů používaných v naší společnosti.

Honzovou hlavní zálibou je nikomu nic neříkající interkros. Tento sport se nejvíce podobá lakrosu a je bezkontaktní.


Ing. Martin Simandl

Ing. Martin Simandl

Bezdrátovým sítím se věnuje od roku 2002. Je zodpovědný za produktové portfolio společnosti i4wifi 100Mega Distribution s.r.o. Školením pro zákazníky i4wifi se aktivně věnuje již od roku 2007. Bezdrátovým sítím se věnuje od roku 2002 a fotovoltaice od roku 2008.