Školení i4wifi distribution a.s.

Správce síťového provozu (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
3
7
8
uskutečněných kurzů

0
7
9
3
5
proškolených účastníků

Správce síťového provozu

Datum 15.11.2012
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 3 799,- Kč
Kontakt Jitka Kubátová (kubatova@i4wifi.cz)

Program školení

9:00 Prezence účastníků.
9:15 Základní podmínka rychlé počítačové sítě je správně nastavený DNS (Domain Name System). Dozvíte se vše o možnostech nastavení DNS klienta a cache, statických DNS záznamů a mnoho zkušeností z praxe.
10:00 Vše co jste chtěli vědět o DHCP a báli jste se zeptat – klient, sever, relay, options, IP Address Pool a jak to vše používat dohromady.
10:30 Firewall – zdánlivě složitá zeď. Nebojte se ho však a začněte aktivně používat filtry, connection tracking, connection state a vyjasněte si rozdíly mezi zápisem pravidla do Input a Forward.
11:30 Přestávka na oběd
12:30 Jak chránit vaší síť proti virům aneb nejlepší antivirus je firewall – Virus Port Filter, Bogon IPs, Address List, NAT, Redirect
13:00 Universal Plug-and-Play aneb dynamický forwarding portů na vyžádání – výhody, nevýhody, skrytá nebezpečí + bonus: NAT Helpers
13:45 Diskriminace paketů ve firewallu aneb označte si ten svůj – Mangle, Marking Connection, Marking Packets a jak na pravidla.
14:30 Fronta (ne ta na maso) je základ úspěšného omezování rychlostí klientů. Mějte konečně jasno v pojmech jako Simple Queue, HTB, Dual Limitation (CIR, MIR) a naučte se je efektivně využívat.
15:00 Pokračujeme ve frontách: Queue Tree, Netmap, Same, Burst…
15:30 Zrychlete vaší síť ihned a zdarma – řešením je webproxy. Nastavte správně cache, statistiky, rule list, URL filtry atd.
16:00 Jak se bránit (a ubránit) útokům z Internetu – ping flood, ICMP flood, Port Scan Detection, DoS Attacks Protection, DDoS Attacks a zkušeností ověřené postupy.

Potřebuji HW vybavení?
Ano, je naprosto nezbytné si sebou vzít nebo u nás zakoupit sadu:

• 1x RB433 nebo vyšší
• 1x radiový modul na 5GHz (CM9/R52)
• 1x zdroj + indoor anténa
• notebook + propojovací kabel UTP

Tipy


Víte, že nákupem u i4wifi a.s. získáte jedinečnou výhodu 100% spokojenosti po celých 5 let? To je díky 6 servisním technikům, kteří budou během záruky 60 měsíců vyřizovat případné reklamace a zboží z výrobní vadou opravovat nebo měnit za nové. Kupujte sortiment Mikrotiku u skutečných odborníků. i4wifi a.s.

6x nej pro Mikrotik od i4wifi: největší prodejce v EU, největší odborné školící centrum ve střední Evropě, nejvíce specialistů, největší skladové zásoby, nejdelší záruka, nejrychlejší aktivace licencí...... další nej již necháme na Vás. Přidejte se i Vy mezi 90% spokojených zákazníků, kteří kupují u autorizovaného distributora www.mikrotik.cz

Potřebujete licenci systému Mikrotik Router OS? Nakupte u nás do zásoby licence, které můžete následně aktivovat bez dalšího čekání on-line na webu? Kdo jiný Vám nabízí tuto možnost? Proto chytří uživatelé Mikrotiku kupují licence u i4wifi a to již od roku 2004!