Školení i4wifi distribution a.s.

Úvod do systému MikroTik - teoretická část (Školení i4wifi 100MEGA Distribution s.r.o.)
0
0
3
7
8
uskutečněných kurzů

0
7
9
3
5
proškolených účastníků

Úvod do systému MikroTik - teoretická část

Datum 30.10.2012
Místo Praha 10
Obtížnost L1 - Lehká - Vyzkoušejte náš Online test
Volných míst Již poběhlé školení.
Cena 1 499,- Kč
Kontakt Jitka Kubátová (kubatova@i4wifi.cz)

Program školení

9:00 Prezence účastníků - úvodní školení do systému MikroTik RouterOS.
9:15 Jak správně postupovat, abyste měli instalaci hotovou za 1 minutu: stručný přehled funkcí systému, modely licencování, různé hardwarové platformy, jejich výhody a nevýhody ověřené roky praxe.
11:00 Motivační ukázka: čtyři routery v síti aneb proč je routovaná síť lepší než switchovaná a kolika problémů se tím ihned a zdarma zbavíte.
11:30 Síťové vrstvy a IP protokoly aneb nutná teorie před praktickými ukázkami routování. Jste si skutečně jistí, že znáte architekturu TCP/IP protokolu?
12:15 Vše potřebné pro stavbu jednoduché routované sítě - statické routování, NAT, maškaráda a forwarding portů v systému MikroTik.
13:00 Přestávka na oběd - výběr ze 3 - 5 hlavních jídel, polévka, dezert.
13:30 Proč se stal MikroTik slavným aneb konfigurace bezdrátových rozhraní a jejich zapojení do routované sítě.
14:15 Zjistěte, kde jsou slabá místa vaší sítě a ihned to dejte do pořádku: diagnostické nástroje torch, ping speed, frequency usage, scanner, ntp, graphing a mnoho dalších. Vše zdarma součástí MikroTiku.
15:00 Skutečně máte v síti pouze ty, kteří vám platí za poskytnuté služby? Různé způsoby autentizace klientů, omezování rychlosti klientů na základě různých kriterií (IP adresa, typ protokolu, atd.)
16:15 Závěrečný test, soutěž o ceny, vyhlášení výsledků, předání certifikátů, volná diskuze.
17:00 Konec školení.

Tipy


Víte, že nákupem u i4wifi a.s. získáte jedinečnou výhodu 100% spokojenosti po celých 5 let? To je díky 6 servisním technikům, kteří budou během záruky 60 měsíců vyřizovat případné reklamace a zboží z výrobní vadou opravovat nebo měnit za nové. Kupujte sortiment Mikrotiku u skutečných odborníků. i4wifi a.s.

Potřebujete licenci systému Mikrotik Router OS? Nakupte u nás do zásoby licence, které můžete následně aktivovat bez dalšího čekání on-line na webu? Kdo jiný Vám nabízí tuto možnost? Proto chytří uživatelé Mikrotiku kupují licence u i4wifi a to již od roku 2004!

Víte, že si můžete objednat soukromé školení jen pro Vaši firmu? Vyberte si z našich školení to, které je pro Vás nejpřínosnější a my Vám ho uspořádáme v termínu, který Vám nejlépe vyhovuje.